O studiu

Studio Focus Łukasz Pyrda fotografia


Fotograf produktowy, zdjęcia produktowe, fotografia studyjna

Fotografia produktowa

 

Z PASJI DO FOTOGRAFII.

Kontynuujemy naszą fotograficzną podróż, niestrudzenie zdobywając wiedzę, rozwijając umiejętności i tym samym rozbudowując swoją ofertę z zakresu fotografii produktowej i promocji marki w internecie. Pozwól nam zabrać w tę podróż również Twoją markę, a u jej celu znajdziesz zadowolenie Twoje i Twoich klientów.

DOŚWIADCZENIE...

Zdobyliśmy współpracując z firmami zajmującymi się reklamą tradycyjną jak i nowoczesną. Dzięki wyznaczaniu coraz to nowych celów, ciągle doskonalimy swoją wiedzę oraz podnosimy nasze umiejętności. Nasze realizacje to indywidualne podejście do każdego zlecenia, to fotografia i projektowanie graficzne, które można z powodzeniem wykorzystać do promocji produktów.

WYSOKA JAKOŚĆ I ZAWSZE WIERNE KOLORY.

Najważniejsza jest dla nas wysoka jakość zdjęć, dlatego pracujemy na aparatach pelnoklatkowych o rodzielczości 45MPx. Przy każdej sesji indywidualnie dobieramy oświetlenie tak aby jak najlepiej zaprezentować fotografowane przedmioty. Przykładamy szczególną wagę do odwzorowania kolorów i tonów na wykonywanych przez nas zdjęciach. W tym celu kalibrujemy kolory za pomocą tablicy X-Rite Colorchecker pozwalającej na precyzyjne odwzorowanie kolorów. Wszystkie nasze monitory posiadają matryce IPS, kalibrowane kalibratorem X-Rite I1 Display Pro.

Łukasz Pyrda fotografia

OSZCZĘDZAMY TWÓJ CZAS - PRACUJEMY ZDALNIE.

Ponad 80% klientów nigdy nie było w naszym Studiu! Preferujemy współpracę zdalną, dzięki czemu oszczędzamy zarówno Twój jak i nasz czas. Wysyłasz produkty do Studio Focus, my wykonujemy zdjęcia i udostępniamy je na naszym serwerze. Możesz je pobrać w dogodnym dla siebie momencie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez oczekiwania na kuriera z płytami DVD.

UŻYWAMY NAJLEPSZYCH PROGRAMÓW.

Współczesne zdjęcia to w równej mierze zasługa aparatu i programów graficznych. Każde zdjęcie wymaga podstawowej obróbki graficznej. W trosce o jakość wykonywanych przez nas zdjęć korzystamy wyłącznie z programów firmy Adobe – Photoshop, Lightroom. Korzystamy tylko z legalnego oprogramowania.

fotografia produktowa packshot

OBSŁUGA KLIENTA.

Dbamy o szybki i dobry kontakt z klientem, oraz dokładnie ustalamy jego oczekiwania. Przy nowych zleceniach obejmujących duże serie zdjęć, wykonujemy zdjęcia testowe, aby mieć 100% pewność że sprostamy oczekiwaniom naszych klientów. Na telefony odpowiadamy niezwłocznie, na maile w ciągu 12 godzin